O firmie

Kilka słów o firmie:)

No cóż działam już kilka lat i oczywiście zmienia się wszystko. Zaczęłam od biżuterii, malarstwa i ubrań, ale okazało się, że najfajniejsze są ubrania. Biżuterię też robiło się bardzo przyjemnie ale niestety moje oczy zdecydowały, że nie chcą tego dłużej się tak wysilać. Cały czas jednak negocjujemy na ten temat, więc może jeszcze powrócę do świecidełek. Jeszce malarstwo, to bardzo trudny kawałek chleba.

A jak to wszystko się zaczęło? To dość popularna droga: kariera w korporacji, wycieńczenie organizmu, kompletna zmiana życia, własna firma i branża, którą zawsze lubiłam.

W grudniu 2018 r strona PTIFI.PL ewaluowała i teraz korzystam z platformy SHOPER. Mam nadzieję, że nowa odsłona PTIFI wszystkim się spodoba się, a przeglądanie i zakupy będą super wygodne. W nowej odsłonie, postaram się również o nowe, lepsze ceny dystrybucji.

Jeżeli ktoś chciałby podzielić się jakimiś spostrzeżeniami lub też skrytykować/pochwalić jakieś rozwiązania proszę dzwońcie lub piszcie +48 602 111 170, ptifi@ptifi.pl. Ja na prawdę lubię rozmawiać z moimi klientami

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl